Atribuită
Cumpărare directă
dulie e27(3.36lei),bec e27(2.52lei),ciment(21.85lei),cablu otel(34.45lei),sig diferential(90.76lei),priza tempo(35.71lei),priza db pt(32.77lei),priza simpla pt(15.13lei),robinet(19.33lei),stecher cp(7.56lei),siguranta 10a(13.45lei),siguranta 16a(23.52lei),siguranta fuzibila(1.68lei),spuma pistol(17.65lei),sifon flexibil(9.24lei),intrerupator15.97lei),amorsa(3.36lei),trafalet(10.08lei).
- Număr anunț
- DA26961220
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720,97 RON
- Valoare atribuită
- 720,97 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.