Atribuită
Cumpărare directă
Manusi de examinare din latex natural de calitate superioara de unica folosinta, nesterile, pudrate, ambidextre, 100 buc./cutie,- 90000 BUC MARIMEA M - 10000 BUC MARIMEA L . Toate produsele vor fi avizate de catre Ministerul Sanatatii si vor fI insotite de Declaratie de conformitate, marcaj CE, ISO 9001 si ISO13458 de la producator si buletine de analiza. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate. Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei.
- Număr anunț
- DA27005992
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 18141000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.