Atribuită Cumpărare directă

1/ POLI CRISTAL LUCIOS 1.5 (0.8MM) – 45 mp x 21 lei 2/ CORNIER ALUMINIU 25X25 – 114 ml x 7.56 lei 3/ CORNIER ALUMINIU 30X30 – 39 ml x 8.40 lei

Număr anunț
DA26946141
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.135,29 RON
Valoare atribuită
2.135,29 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.135,29 RON

din 2.135,29 RON estimat