Atribuită Cumpărare directă

Kitul contine: 1.Certificat digital calificat -Asigura autentificarea unica a semnatarului si integritatea documentelor semnate si transmise electronic; -Certificatul digital calificat emis de Autoritatea de Certificare acreditata permite autentificarea si recunoasterea legala a documentelor transmise digital; -Certificatele asigura autenticitatea semnatarului; -Emis in ierarhie publica valabil 1 an de zile din momentul emiterii acestuia; 2.Aplicatie software basic de semnare a documentelor electronice -Asigura semnarea si criptarea fisierelor; -Fiserele rezultate sunt de forma pdf,p7s sau p7m; -Poate fi folosita pentru verificarea oricaror documente semnate electronic,indiferent de emitentul semnaturii; 3.Dispozitiv criptografic securizat eToken de creare a semnaturii electronice -Dispozitiv securizat de creare a semnaturii electronice,stocare a certificatului digital si a perechii de chei privata si publica; -Controlul accesului la cheia privata este asigurat prin codul PIN; -Foloseste chei private RSA de 2048 biti; -Se conecteaza prin portul USB al calculatorului. Utilizatori: Arion Camelia Victoria, Bucea Nicoleta, Bucur Cristian, Bursuc Elisabeta Simona, Fodor Alin Sorin, Frăţilă Adela Claudia, Frăţilă Diana Cristina, Georgescu Iuliana Gabriela, Magda Cristina Maria, Morar Lorena Ioana, Prodan Corina Viorica, Săndulescu Maria, Tompa Cristina.

Număr anunț
DA26951556
Autoritate contractantă
Organismul Intermediar Regional pentru Programe Europene Capital Uman - Regiunea Nord Vest (CUI 20747400)
Furnizor / câștigător
DIGISIGN SA (CUI 17544945)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664 RON
Valoare atribuită
1.664 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664 RON

din 1.664 RON estimat