Atribuită Cumpărare directă

CLESTE PORTELECTROD 400A DALLAS TELWIN ZE+CABLU SUDURA CS, buc 2, pret unitar 180,4 lei FILTRU PROTECTIE MASCA SUDURA 90X110 DIN 10 ENERGO ZZ, buc 10,pret unitar 3,3 lei FILTRU DIN 12 90X110 MM TRAFIMET, buc 10,pret unitar 3,3 lei CLESTE MASA 400 A TOLEDO TELWIN ZE + CABLU SUDURA CS 25mm, buc 2,pret unitar 115,03 lei conform oferta

Număr anunț
DA26950174
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44315100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656,85 RON
Valoare atribuită
656,85 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656,85 RON

din 656,85 RON estimat