Atribuită Cumpărare directă

1 CUPTOR GAZ+SUP. DESCHIS CUPTOR 7,8 KW CAP. CUPTOR GN2/1 ALIMENTARE GAZ PUTERE GAZ 61.3 KW GREUTATE 168 kg DIM 1200x900x900H mm ORIGINE ITALIA

Număr anunț
DA26940731
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.624 RON
Valoare atribuită
21.624 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.624 RON

din 21.624 RON estimat