Atribuită
Cumpărare directă
Instalatie oxigen medical formata din: - Panou monitorizare presiuni gaze medicale pentru 1 gaz (O2) – 2 buc (5150lei / buc) - Prize oxigen medical – 31 buc (340 lei / buc) - Tubulatura cupru medical 28x1mm – 20 metri liniari (128 lei / metru liniar) - Tubulatura cupru medical 22x1mm – 60 metri liniari (95 lei / metru liniar) - Tubulatura cupru medical 12x1mm – 300 metri liniari (80 lei / metru liniar) - Robineti gaze medicale 10/15mm – 10 buc (200 lei / buc) - Proiect executie instalatie gaze medicale- 1 buc (6800 lei / buc) Conform ofetei transmise
- Număr anunț
- DA26965593
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 33157810-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.990 RON
- Valoare atribuită
- 61.990 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.