Atribuită Cumpărare directă

Gard PVC antrenament 30cm specific pentru atletism pentru antrenament la nivel de performanta, inaltime 30cm, tub PVC, latime 48cm

Număr anunț
DA26926549
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37453600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,68 RON
Valoare atribuită
147,68 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,68 RON

din 147,68 RON estimat