Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: - 100 tablete Allview Viva H1003LTE PRO - 100 de SIM –uri de date cu internet nelimitat astfel: 5 GB la viteza maxima pentru traficul de date de pana la 225 Mbps (download) / 50 Mbps (upload). Traficul efectuat după depăşirea traficului inițial lunar nu este taxat. Viteza maxima pentru traficul suplimentar este de până la 128 Kbps download, respectiv 64 Kbps upload pentru toate abonamentele. Serviciile sunt asigurate in aceste conditii o perioada minima de 24 de luni. Costul total pe bucata este de 156 EURO fara TVA. Cost total a contractului este de 15.600 EURO fara TVA, reprezentand 76.004,76 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs BNR de 1 EURO=4,8721 RON
- Număr anunț
- DA26974538
- Autoritate contractantă
- LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA (CUI 17989919)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.004,76 RON
- Valoare atribuită
- 76.004,76 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.