Atribuită Cumpărare directă

Produs destinat indepartarii depunerilor de calcar si rugina de pe suprafetele din ceramica, gresie si faianţă. Se prezinta in ambalaj de 1L.

Număr anunț
DA26967456
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,62 RON
Valoare atribuită
100,62 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,62 RON

din 100,62 RON estimat