Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr.1030 din 07.12.2020

Număr anunț
DA27002860
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
ENERGO INSTAL DAN S.R.L. (CUI 32279079)
Cod CPV
45112100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.051 RON
Valoare atribuită
35.051 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.051 RON

din 35.051 RON estimat