Atribuită Cumpărare directă

Indicator chimic multiparametru type 4 destinat monitorizarii ciclurilor de sterilizare cu aer uscat-pupinel/etuva Se utilizeaza in fecare pachet/punga/cos ce urmeaza a fi sterilizat Culoarea se schimba de la albastru la maro in urma procesarii Cutie 500 buc In conformitate cu standardul ISO 11140-1 type 4 Termen de valabilitate 5 ani de la data fabricatiei Fabricat in Argentina Banda indicatoare autoadeziva etuva / pupinel / dry heat - caldura uscata - 180C PREMIUMDESCRIERE: Benzile autoadezive cu indicator se prezinta sub forma de role de 19 mm latime si 50 de metri lungime. Benzile autoadezive sunt imprimate cu cerneala indicatoare de înalta tehnologie, culoarea lor schimbându-se atunci când sunt expuse la agentul de sterilizare. Adeziv puternic la caldura; se lipesc pe orice tip de material Se curata usor de pe casolete Temperatura : 160-180C Valabilitate 2 ani de la data fabricatiei Fabricat in Italia REFERAT NR. 11292/03.12.2020

Număr anunț
DA26988730
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240 RON
Valoare atribuită
240 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

240 RON

din 240 RON estimat