Atribuită
Cumpărare directă
COMBINEZON LAMINAT CU BANDA TERMOSUDABILA TIP 3/4 EN 14126 categoria III – protectie Covid Combinezon unica folosinta de protectie chimica si biologica confectionat din material netesut tip Tyvek 55 grame. Prevazut cu banda termosudata la toate cusaturile ceea ce ofera un nivel foarte ridicat de protectie impotriva agentilor patogeni. Aspect: combinezon cu gluga, culoare alba, prevazut cu gluga cu elastic Marimi disponibile: - Marimea M (cod intern 0676SH) - Marimea L (cod intern 0677SH) - Marimea XL (cod intern 0678SH) - Marimea XXL (cod intern 0679SH STANDARDE APLICATE - EN 14126:2003+AC2004 – PROTECTIE BIOLOGICA - EN 14605 – TYPE 3-B - EN 14605 – TYPE 4-B - NOTIFIED BODY 2163 - EN ISO 13688:2013 - EU 2016/425 Anexa 9 - Protecție împotriva particulelor solide (etanșare la particule) - Protecție împotriva substanțelor chimice lichide - Protecție împotriva contaminării împotriva particulelor radioactive - Protecția împotriva infecțiilor împotriva sângelui și a virusurilor - Proprietăți electrostatice - Protecție împotriva uleiurilor și lubrifianților Marcaj CE Pretul afisat este per bucata.
- Număr anunț
- DA26985289
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC LEHLIU GARA (CUI 3797212)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 35113410-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.