Atribuită
Cumpărare directă
Setul contine: 1 x burghiu sds-plus: 5x110 mm 1 x burghiu sds-plus: 6x110 mm 1 x burghiu sds-plus: 6x150 mm 1 x burghiu sds-plus: 8x110 mm 1 x burghiu sds-plus: 8x160 mm 1 x burghiu sds-plus: 8x210 mm 1 x burghiu sds-plus: 10x110 mm 1 x burghiu sds-plus: 10x160 mm 1 x burghiu sds-plus: 10x210 mm 1 x burghiu sds-plus: 12x160 mm 1 x burghiu sds-plus: 12x260 mm 1 x burghiu sds-plus: 14x260 mm 1 x dalta spit: 140 mm 1 x dalta spit: 250 mm 1 x dalta ingusta: 20x140 mm 1 x dalta ingusta: 20x250 mm 1 x dalta lata: 40x250 mm Specificații tehnice Atribute esentiale Clasa de utilizare Profesionala Cantitate accesorii incluse 17 buc Diametru burghie 5-14 mm Cantitate burghie incluse 12 buc Cantitate dalti incluse 5 buc Caracteristici operationale Burghie beton armat NU Domeniu de folosire - Dotari Tip ambalaj cutie metal
- Număr anunț
- DA26985785
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509,01 RON
- Valoare atribuită
- 509,01 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.