Atribuită Cumpărare directă

SPRAY MOBILA 300ML PRONTO SPRINGTIME LEMN NUMAR DE REFERINTA: 00000230 PRET DE CATALOG: 11,52 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39830000-9 Produse de curatat (Rev.2) DESCRIERE: SPRAY MOBILA 400ML PRONTO MULTISUPRAFETE.

Număr anunț
DA26919369
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,80 RON
Valoare atribuită
172,80 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,80 RON

din 172,80 RON estimat