Atribuită Cumpărare directă

SINA PVC PT. PERDELE LAZ 1 CAN. SB10 11.01.260 RODECO 8 buc SINA PVC PTR PERDELE LAZ 1 CAN SB10 11.01.240 RODECO 3 buc SINA PVC PT. PERDELE 1 CANAL SB10.11.01.280 RODECO 4 buc CALARETI CU ROLA CONICA-50 SB108418-50 RODECO 2 set

Număr anunț
DA27005190
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHEORGHE MIRON COSTIN (CUI 4301308)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44115810-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,30 RON
Valoare atribuită
549,30 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,30 RON

din 549,30 RON estimat