Atribuită
Cumpărare directă
Orteză pentru genunchi (clasa II de compresie) din material striat, cu elasticitate transversala si longitudinala.Forma anatomica, fara cusaturi, cu compresie redusa, circumferinta 47 - 53 cm, Orteza este fabricata din neopren/tesatura prevazuta cu pad-uri din gel bilateral, Se potriveste atat pentru cotul drept cat si pentru cotul stang. Marimea M ~ 25-28cm, L-25-31cm, XL-31-34cm)-14buc M, 28 buc L, 28 buc XL, Suport pentru gleznă, prevazuta cu 2 benzi elastice încrucişate în jurul gleznei exercită o compresie suplimentară, asigurând stabilitate la utilizare. Este realizată din material textil, prevăzută cu: 2 perniţe laterale ce încadrează maleolele si 2 benzi elastice încrucişate în jurul gleznei pentru compresie şi fixare.Înălţime: corespunde unei circumferinta glezna de 22-24cm (M), 24-26cm (L), 26-28cm (XL) -20buc M, 39 buc L, 39 buc XL, Este fabricata din neopren. Ofera compresie si suport la articulatia pumnului. Sistem de fixare tip Velcro sau Lace Up. Se potriveste pentru o circumferinta a incheieturii mainii cuprinsa intre 17-24 cm
- Număr anunț
- DA27016481
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
- Cod CPV
- 33141720-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.295 RON
- Valoare atribuită
- 17.295 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.