Atribuită Cumpărare directă

1. SR EN ISO7027-1:2016 Calitatea apei. Determinarea turbidităţii. Partea 1: Metode cantitative Limba romana - 1 bucata - 77.64 ron fara TVA 2. SR EN ISO9308-1:2015/A1:2017 Calitatea apei. Numărarea Escherichia coli şi a bacteriilor coliforme. Partea 1: Metoda filtrării prin membrană pentru ape cu conţinut scăzut de bacterii Limba romana - 1 bucata - 62.49 ron fara TVA

Număr anunț
DA26978997
Autoritate contractantă
SC AQUATERM AG 98 SA (CUI 11339135)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,13 RON
Valoare atribuită
140,13 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,13 RON

din 140,13 RON estimat