Atribuită Cumpărare directă

Memorie laptop Kingston HyperX Impact HX424S15IB2K2/32 memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR4 2400 MHz

Număr anunț
DA26980285
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,02 RON
Valoare atribuită
484,02 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,02 RON

din 484,02 RON estimat