Atribuită
Cumpărare directă
Produs conform fabricat in Romania Masca faciala de uz medical cu 3 pliuri, 3 straturi Masca in 3 staturi/ 3 pliuri Element metalic protejat pentru fixare la baza nasului Strat exterior 100% polipropilena Strat filtrant 100% polipropilena Strat interior 100% polipropilena Filtru polipropilena topita cu eficienta de filtrare bacteriana BFE > 98%; Lebada Gel dezinfectant pentru maini antibacterian, 70% alcool, 3 L Conține: Amestec omogen pe baza de aqua, ethyl alcohol, glycerine, propylene glycol, PEG-40, perfume; Gel dezinfectant maini 500 ml, alcool 75%, Aloe Vera PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 103/24.04.2020 Eficient impotriva bacteriilor si ciupercilor; Alcool sanitar 70%, 500 ml, Saniblue Alcool sanitar pentru uz extern. Soluție dezinfectantă, recomandată pentru masaje și igienizări. Caracteristici Alcool de 70% volum. Ingrediente: alcool etilic rafinat, apa dedurizata, salicilat de etil, albastru de metilen. Substanta activa: :etanol 70% ;Hygienium Sapun lichid antibacterian, 500 ml Hygienium sapun lichid dezinfectant maini antibacterian 500 ml Sapunul lichid dezinfectant maini Hygienium se foloseste zilnic pentru curatarea si dezinfectarea mainilor. Formula imbogatita cu agenti de conditionare a pielii confera catifelare si ingrijire a mainilor. Mod de utilizare: Produsul se aplica nediluat 5 ml, se spala timp de 3 minute pentru activitate bactericida si se clateste cu multa apa. Prezinta efect bactericid ( Pseudomonas hirae, Pseudomonas aeruginosa, Esche
- Număr anunț
- DA26990617
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.253,72 RON
- Valoare atribuită
- 8.253,72 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.