Atribuită Cumpărare directă

Retele electrice de alimentare aeriene sau in cablu, inclusiv puncte de masura (pe baza aviz tehnic de recordare sau proiect tehnic) - Relocare retele electrice de alimentare aeriene sau subterane Executie instalatii electrice de utilizare : - instalatii electrice de forta aeriene sau subterane, relocare retele electrice aeriene sau subterane de forta - tablouri electrice, puncte de conexiuni si distributie, - instalatii de iluminat interioare sau exterioare, instalatii de iluminat festiv, arhitectural, etc. - extinderea retelelor de iluminat public, inclusiv stalpi, - remedieri defectiuni linii aeriene sau subterane - montare corpuri de iluminat public (clasice, cu bec economic, cu LED, etc.), - reparare sau inlocuire corpuri de iluminat clasice, inclusiv inlocuire becuri clasice, economice sau tip tub, - remediere puncte de aprindere iluminat

Număr anunț
DA26991009
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI 18247551)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat