Atribuită Cumpărare directă

Switch TENDA SG108, IEEE 802.3/u/x/ab, 8* 10/100/1000Mbps auto-negotiation RJ45 ports, auto, cod produs SG108

Număr anunț
DA26959401
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CRAIOVA (CUI 17015316)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat