Atribuită Cumpărare directă

Asigurare obligatorie RCA si asigurare Casco pentru autoturism Ford Transit, SASIU WF0HXXTTFH5C87639,cilindree 2402 kg,putere 85 kw,nr locuri 9,masa totala 3500 kg, conform ofertelor, cu valabilitate 1 an de zile, incepand cu 10.12.2020

Număr anunț
DA26955358
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,89 RON
Valoare atribuită
2.098,89 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,89 RON

din 2.098,89 RON estimat