Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED VA Asus 24'', FHD, HDMI, 75Hz, VA249HE-3 BUC, Geanta laptop Lenovo Urban Toploader T530, 15.6", Charcoal Grey- 5 BUC,Geanta Laptop RivaCase 8991 PU Lady's, 15.6", Black- 5 BUC

Număr anunț
DA26978644
Autoritate contractantă
SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.033,56 RON
Valoare atribuită
2.033,56 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.033,56 RON

din 2.033,56 RON estimat