Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta solicita achizitionarea unor camere de documente necesare pentru calculatoare necesare in cadrul orelor on line din incinta Liceului Teoretic David Voniga Giroc si a structurilor aferente acestuia

Număr anunț
DA26976667
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 18114296)
Cod CPV
32333200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.008,40 RON
Valoare atribuită
5.008,40 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.008,40 RON

din 5.008,40 RON estimat