Atribuită
Cumpărare directă
1 Cartuş MLT D101-S pt fax SAMSUNG SF 760P, compatibil 1500p buc 1 2 Cartuş TN2421-B pt imprimantă Brother L2312, L2712dn cu cip, compatibil, generaţie 2019 3000p buc 12 3 Cartuş toner Xerox Versalink C405, Cyan, 2500 pagini, original 8000p buc 1 4 Cartuş toner Xerox Versalink C405, Yellow, 2500 pagini, original 8000p buc 1 5 Cartuş Lexmark MS317 dn, 2500 pagini, compatibil 2500p buc 1 6 Cartuş CRG737 pt Canon MF247DW compatibil 2500p buc 2 7 Cartuş HP2300N Q2610A, compatibil 2000p buc 2
- Număr anunț
- DA27007012
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261 RON
- Valoare atribuită
- 1.261 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.