Atribuită Cumpărare directă

XER HART COP A4 ECONOMY/8 CU 15 5 1290,00 PEL TEMPERA 1L/DIV CUL BU 3 1 86,97 RTC FILE PROT A4 OR 30MCR SE 4 1 31,92

Număr anunț
DA26990880
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.183,67 RON
Valoare atribuită
1.183,67 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.183,67 RON

din 1.183,67 RON estimat