Atribuită
Cumpărare directă
Regulator Mediselect II (cod 0720119) valori presetate debit alese 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 25 l/min (producator GCE - SWEDEN) Avantaje : manometru de presiune rotativ care permite citirea convenabila , curgere continua intre setari, chiar si in cazul defectarii mecanismului de indexare doua ferestre - frontala si laterala permit o foarte buna vizualizare a valorilor setate iesire pe inel rotativ 360 grade ce permite o gama larga de pozitii. interval presiune intrare pana la 300 bar presiune de iesire nominala 4 bar record intrare conform standardelor nationale Reductorul se utilizeaza in servicii medicale ,la ambulante pentru buteliile de oxigen medical, indiferent de capacitatea buteliei.
- Număr anunț
- DA26959112
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
- Cod CPV
- 42131141-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.650 RON
- Valoare atribuită
- 5.650 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.