Atribuită Cumpărare directă

1 CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ 1,000X 69,75 69,75 83,00 2 Set ambreiaj RepSet (placa+disc+rulment mecanic) 1,000X 392,44 392,44 467,00 3 POMPA AMBREIAJ 1,000X 94,12 94,12 112,00 4 LICHID FRANA DOT 4/430ML 1,000X 8,40 8,40 10,00 5 TRANSELF NFJ GL4 75W-80/L 2,000X 26,05 52,10 62,00 6 ADITIV BENZINA LIQUI MOLY 1,000X 18,49 18,49 22,00 7 Sonda lambda dedicata 1,000X 192,44 192,44 229,00 8 DISC FLEX 115X1 1,000X 2,94 2,94 3,50 * 9 COLIER PLASTIC 4.8X360 4,000X 0,25 1,01 1,20 * 10 COLIER PLASTIC NEGRU 3.5X200 4,000X 0,21 0,84 1,00 * 11 SENZOR ABS 1,000X 58,82 58,82 70,00 * 12 SENZOR ABS 1,000X 54,62 54,62 65,00 * 13 RACORD FLEXIBIL 50X100 1,000X 29,41 29,41 35,00 * 14 SAIBA CUPRU 16X20 1,000X 0,84 0,84 1,00 * 15 PIULITA M8 CU AB 10,000X 1,68 16,81 20,00 * 16 Saiba plata ?10 10,000X 0,25 2,52 3,00 * 17 SOL. PT. DEZGHETAREA GEAMURILOR - 500 ML 1,000X 10,08 MANOPERA 370.00 RON

Număr anunț
DA26979900
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375,63 RON
Valoare atribuită
1.375,63 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375,63 RON

din 1.375,63 RON estimat