Atribuită Cumpărare directă

1 LICHID PARBRIZ Buc 2 11.76 23.53 2 RACLETA GEAM Buc 2 12.61 25.21 3 BUTOIAS AUTO Buc 4 4.20 16.81 4 SERVETELE UMEDE Buc 2 1.68 3.36 5 SACI MENAJ 120 L 5 5.04 25.21 6 SACI MENAJ 60L 3 4.20 12.61 7 MANUSI NITRIL Set 2 67.23 134.45 8 MANUSI LUCRU Buc 10 5.46 54.62 9 SAPUN LICHID AVIAS 1 L Buc 4 6.72 26.89 10 PROSOP ROLA Buc 4 14.29 57.14 11 DETARTRANT Buc 2 7.14 14.29 12 ASEVI 1L Buc 2 11.76 23.53 Plata OP 10 ZILE

Număr anunț
DA27017173
Autoritate contractantă
COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,65 RON
Valoare atribuită
417,65 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,65 RON

din 417,65 RON estimat