Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75%. Eficient impotriva virusurilor, bacteriilor si ciupercilor. Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Utilizare: Se toarna 10ml in palma si se freaca palmele timp de 1 minut. Se utilizeaza nediluat pentru dezinfectarea mainilor. Contine: alcool etilic si alcool izopropilic 75%, apă demineralizată, glicerină, parfum. Autorizatia nr. 103/24.04.2020 eliberata de INCD Cantacuzino !! Eficienta: bactericida, fungicida, virucida

Număr anunț
DA27013912
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280 RON
Valoare atribuită
2.280 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280 RON

din 2.280 RON estimat