Atribuită Cumpărare directă

Fitomenadion 10mg/1ml sol.inj. x 5 fi.

Număr anunț
DA26981260
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,40 RON
Valoare atribuită
380,40 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,40 RON

din 380,40 RON estimat