Atribuită Cumpărare directă

DULAP PLITA

Număr anunț
DA27011850
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Normal nr.2 (CUI 29885369)
Furnizor / câștigător
SCHREINER & CO SRL (CUI 12388896)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,65 RON
Valoare atribuită
638,65 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,65 RON

din 638,65 RON estimat