Atribuită Cumpărare directă

Tensiometru Precisa N cu stetoscop, Riester 1447-141

Număr anunț
DA34847683
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
MKD PROFESSIONAL SHOP SRL (CUI 30951300)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
335,27 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,27 RON