Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE CURATENIE 20 zewa deluxe h igienica-60 2l ace regular-150 500g calgon-25 1l sano rez balsam rufe-84 3 lavete scoth-19 750ml deep gel-16 750ml pronto 2 300ml pronto sp iosom-72 500ml cif crema-8 750ml domestos-20 500ml cig crema-56 6 aro lavete bumbac-56 5mp bureti vase-12 2x40g od wc-8 2l sano det podele-37 700ml domestos gel-70 750ml duck dezinf wc8 450ml pur div -60 250ml rez airwk=48 269ml rez glade-40 apa demineral 5l
- Număr anunț
- DA27017475
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.382,24 RON
- Valoare atribuită
- 5.382,24 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.