Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE COPIATOR A4 TOP 20 2 DOSAR PVC BUC 100 3 REGISTRU A4 100FILE DICT. BUC 4 4 REGISTRU CORESPONDENTA CARTONAT BUC 2 5 REGISTRU A4 100 FILE DICT. BUC 2 6 FOLIE PROTECTIE 100/SET SET 2 7 CREION GRAFIT BUC 12 8 PIX CU MECANISM U.F. BUC 12 9 PLIC C5 BUC 200 10 TUS STAMPILA BUC 6
- Număr anunț
- DA26962077
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 472,46 RON
- Valoare atribuită
- 472,46 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.