Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Birou 1700x1800x750mm buc 1 2150 2150 2 Dulap 3500x2200x450 mm buc 1 4255 4255 3 Birou 2500x1900x750 mm buc 1 2730 2730 4 Dulap 1500x2200x400 mm buc 1 2585 2585 Produse confectionate din Pal melaminat 18 mm Egger , cant abs 2 mm , feroneride
- Număr anunț
- DA27017347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.720 RON
- Valoare atribuită
- 11.720 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.