Atribuită Cumpărare directă

Espressor manual DE LONGHI Icona ECO311.W, 1.4l, 1100W, 15 bar, alb-negru

Număr anunț
DA27015095
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,94 RON
Valoare atribuită
499,94 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,94 RON

din 499,94 RON estimat