Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO GRADUAL EXTREME + clz asistenta rutiera basic+clz. prIvInd acoperirea elem. vitrate+clz. jante si anvelope conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, pentrui o institutie a statului, unitati sanitare si de invatamant pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Ilfov, marca DACIA, model LOGAN II DIESEL, an de fabricatie 2018, 1461cmc. 55 kw, nr. locuri 5, masa max. autorizata 1590, suma asigurata: 30329 RON. Fransize: Zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26935154
- Autoritate contractantă
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 09322000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.561,86 RON
- Valoare atribuită
- 5.561,86 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.