Atribuită Cumpărare directă

Masă extensibilă L.120/150 x l.80 x H.74 cm lemn masiv, blat MDF, culoare alb

Număr anunț
DA26989292
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
Furnizor / câștigător
M & D RETAIL CONSTANTA SRL (CUI 13943129)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,27 RON
Valoare atribuită
472,27 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,27 RON

din 472,27 RON estimat