Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii.

Număr anunț
DA27022671
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat