Atribuită
Cumpărare directă
Aparatul este o componenta electronica utilizata pentru monitorizarea performantelor sportivului in antrenamentul specific pentru antrenarea partii superioare a corpului si a bratelor Display-ul computerului,printr-un afisaj electronic simplu si usor de citit,indica rezultatul fiecarei miscari in paralel sau separat pentru partea stanga sau partea dreapta a corpului Computerul Power Metter este compatibil cu aparatul de antrenament Ercolina Upper-Body
- Număr anunț
- DA26964185
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- FOR SPORT BUSINESS MANAGEMENT SRL (CUI 27046255)
- Cod CPV
- 37442300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.350 RON
- Valoare atribuită
- 31.350 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.