Atribuită
Cumpărare directă
Lenovo V15-IIL, 15.6FHD TN AG 220N N, CORE I3-1005G1, 4GB DDR4 2667, 256GB SSD M.2, Integrated Gfx ,WLAN 1X1AC+BT, 0.3M Cam W/SINGLE MIC, KB GY ENG ,FREE DOS, 2Y COURIER/CARRYIN, necesar pt efectararea tipizarea, organizarea sistematica si eficienta a documentelor
- Număr anunț
- DA27017569
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.084,03 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.