Atribuită Cumpărare directă

CORT ( KIT CUPOLA HELMET ) VENTILATIE NONINVAZIVA - SISTEM DE OXIGENARE INCHIS - KIT COMPLET

Număr anunț
DA27109137
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
42520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.500 RON
Valoare atribuită
74.500 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.500 RON

din 74.500 RON estimat