Atribuită Cumpărare directă

SSD SAMSUNG 2.5″ SATA3 500GB 860 EVO + CADDY compatibil cu Dell R720 Rail Kit Server Dell PowerEdge R520, R720, R730, R730XD, R820 HDD 3Tb SAS 3.5'' compatibil cu Dell R720 + CADDY Memorie 16Gb DDR3 REG PC3-12800/1600 compatibila server

Număr anunț
DA27099093
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
NEW SOLUTIONS CENTER SRL (CUI 17754750)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099,99 RON
Valoare atribuită
2.099,99 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099,99 RON

din 2.099,99 RON estimat