Atribuită Cumpărare directă

Expertiza la studiu hidrogeologic NUMAR DE REFERINTA: SSH 9 PRET DE CATALOG: 604,44 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 79311100-8 Servicii de elaborare de studii (Rev.2) DESCRIERE: Expertiza la studiu hidrogeologic preliminar al forajului de explorare - exploatare F1 - Scoala Gimn... mai departe

Număr anunț
DA27052543
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI 24582488)
Cod CPV
79311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,44 RON
Valoare atribuită
604,44 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,44 RON

din 604,44 RON estimat