Atribuită
Cumpărare directă
1 Cablu 5*2.5 ML 100 2 Copex metalic 18 ML 100 3 Doza Legatura buc 2 4 Siguranta 16A BUC 2 5 Bride + hols BUC 100 6 Priza db st BUC 2 7 Banda metalica perforata BUC 3 8 tablou electric metalic BUC 1 9 proiector led 50w BUC 4 10 aplica plafoniera led BUC 1 11 ventilator baie 150 BUC 2
- Număr anunț
- DA27080843
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI 5119887)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.636,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.636,97 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.