Atribuită Cumpărare directă

500 buc abonamente lunare cu valoare nominala de 60 lei, cu seria E de la 6051 ..... si 500 buc permise parcare pentru persoane cu dizabilitati, seria SJ ZAL de la 4101..., culoare alb / albastru (conform model utilizat)

Număr anunț
DA27038774
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat