Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. Autovehicule specializate(autoutilitare, autosanitare,autodube, etc.), Marca: Fiat,Model: DucatoBus,Cilindree: 2287,An fabricatie: 2005,Masa maxima: 4005,Nr locuri:17,Tip utilizare: 209 Asigurator: Groupama - PA: 1643.75 RON Valabilitate: 12 luni 2. Autoturism RENAULT JL JR9M, Nr. locuri: 9, Cap. cilindrica (cm3): 1598 , Putere (kW): 70/ Diesel Asigurator: Generali - PA: 777 RON Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA27039924
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.420,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.420,75 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.