Atribuită Cumpărare directă

Radiator otel 600x600 Mastas-2 buc, radiator otel 600x1200 Mastas-1 buc, robinet retur radiator 1/2 - 4 buc, robinet tur radiator 1/2 - 18 buc. Certificat de conformitate. Certificat de garantie.

Număr anunț
DA27066570
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,57 RON
Valoare atribuită
752,57 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,57 RON

din 752,57 RON estimat